Wykorzystaj potencjał swojego Smartfona – najciekawsze aplikacje mobilne

Nasze telefony często są wypełnione aplikacjami „po brzegi”. Większość z nas nie wyobraża sobie swojego urządzenia bez Youtube, Messengera czy też Instagrama, ale dzisiaj zajmiemy się aplikacjami, które mogą znacznie podnieść komfort naszego życia i znacznie ułatwić wiele czynności.

  1. TRELLO

Zdalna rzeczywistość znacznie zmieniła nasz rytm pracy oraz dnia codziennego. Musimy komunikować się poprzez komunikatory internetowe, często nasz dzień pracy zamiast zamknąć się w 8 godzinach trwa w nieskończoność. Aplikacja TRELLO może ułatwić nam planowanie codziennych czynności zarówno służbowych, jak i prywatnych, zarówno indywidualnych, jak i grupowych.

Aplikacja ma za zadanie doprowadzać wszystkie zadania do końca w możliwie jak najszybszym czasie z pozytywnym skutkiem. Można komunikować się ze współpracownikami, udostępniać pliki, wyznaczać zadania sobie oraz innym. Warto pobrać ją na swój telefon – praca i życie codzienne nabiorą nowego znaczenia.

  • LUMOSITY

Na nasze telefony możemy pobrać z pewnością wiele gier dostosowanych do naszych preferencji. Warto byłoby jednak wykorzystać przyjemne z pożytecznym, czyli połączenie grania z treningiem naszego mózgu. LUMOSITY jest to gra stworzona przez naukowców, umożliwia trenowanie naszego mózgu w różnych obszarach poprzez wybór interesującej nas kategorii. Każdy może znaleźć w tej grze coś dla siebie trenując zarówno swój umysł jak i język.

  • LISTONIC

Robienie zakupów często nie jest tak łatwe jak na pozór się wydaje. Ogromna liczba obowiązków w dzisiejszych czasach sprawia, że często zapominamy po co wybraliśmy się do sklepu. Aplikacja LISTONIC może zdecydowanie to ułatwić. Możemy udostępniać listę członkom swojej rodziny, którzy mogą dodawać produkty, które chcieliby mieć w lodówce. Listy również zapisują się na serwerach, także w każdym momencie możemy do nich wrócić. Jeżeli często robimy podobne zakupy możemy edytować pojedyncze produkty, co znacznie oszczędza czas.

Może Ty korzystasz z którejś z aplikacji, a może masz swoje „hity”, które chciałbyś polecić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *